Vaillant Zeytinburnu Klima Servisi Telefon

Vaillant Zeytinburnu Klima Servisi Telefon
December 22, 2009

Vaillant Zeytinburnu Klima Servisi

Eşanjörün bozulması kombinin sıcak zeytinburnu vaillant servisi su vermemesi. Üç yollu vana nın arıza vermesi. Doldurma musluğu nun gerekli işlevi yapmadığı ve kombiye su çekmediğimiz durumlar. Prosestat limit termostat iyonizasyon elektrodu doldurma musluğu Çakmak genleşme tankı ve elektronik Kombi kartının bozulması gibi birçok arıza Zeytinburnu Vaillant Kombi Servisi tarafından giderilmektedir. Özellikle genleşme tankında meydana gelen arızalar. Gaz valfi arızası ana eşanjörün bozulması ve görevini yerine getirememesi. Kombi elektronik kart tamiri atının yapılması. Basınç anahtarının işlevsiz kalması. Kombi elektronik kartının böceklenmesi. Doldurma musluğunun bulunmaması veya kırılması. Üç yollu vana yedek parçasının değiştirilmesi gibi birçok kombi arıza tamir bakım hizmetleri için servisimizle iletişime geçebilirsiniz.. Sıcak su eşanjörü de buralarda üç yollu vana da meydana gelen arızalar ve hatalar.

Vaillant Kombi Zeytinburnu Servisi Telefon

Kombi pompasının görevini yerine getirememesi nedeniyle eşanjör de ısınan suyun dolaşıma girememesi nedeniyle ısının oluşmaması. Kombilerin kartlarında meydana gelen arızalar arızaların giderilmesi. Zeytinburnu Vaillant Servisi olarak hizmetlerimiz şu şekilde bulunmaktadır. Kombi eşanjör arızaları Kombi Elektrik aksamında yaşanan arızalar. Kombilerin sıcak ısı vermemesi . Kombi fanının görevini yerine getirememesi yanma odasında oksijeni alamaması ve bacadan gazı atamaması.. Kombi kart tamiri veya yeni kartın montajı. Kombi Bacaları’nın temizlenmesi montajı arızası tamiri. Vaillant kombiler için arıza kodlarının düzeltilmesi. Kombi su vanalarının gerekli tamiri.

Vaillant Kombi Zeytinburnu Servisi Telefon

Servisimiz kombi klima ve Vaillant ürünler için servis hizmeti vermektedir. Zeytinburnu Vaillant servisi telefon no : 0506 020 30 48 Zeytinburnu Vaillant Servisi telefon numaramız yukarıda görüldüğü gibidir. Zeytinburnu Vaillant Servisi olarak İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz. Müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat servisimizin telefonlarını bakıyor durumdadır.. Ayrıca bu telefon numarası WhatsApp olarak da servisimiz tarafından kullanılmaktadır. Servisimize ister telefon numaramızı arayarak isterseniz WhatsApp üzerinden mesajlarla ulaşabilirsiniz.

Vaillant Zeytinburnu Servisi Telefon

Vaillant kombiler hermetik ve yoğuşmalı olarak iki adettir. Hermetik kombiler yoğuşmalı kombilere oranla daha ucuz fakat işlevleri açısından daha fazla doğal gaz yakıtı tüketen Kombi lerdir. Yoğuşmalı kombiler ise az gaz kullanarak daha çok ısı veren Kombi çeşitleridir. Yoğuşmalı kombilerde ve Hermetik kombilerde Kombi parçaları şu şekildedir pompa ana eşanjör sıcak su eşanjörü akış şalteri gaz valfi elektronik kart limit termostat doldurma musluğu genleşme tankı duyurular Akış şalteri üç yollu Switch.

Zeytinburnu Vaillant Klima Servisi Telefon

Servisimiz resmi bayramlarda Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarda 30 Ağustos 29 Ekim 23 Nisan 19 Mayıs gibi bayramlarda da Ayrıca 1 Ocak yılbaşı tatili sırasında da çalışmaktadır. Zeytinburnu Vaillant Kombi Servisi ihtiyaçlarınız için arıza durumlarında yedek parçalarını değiştirir monte eder. Bir yıl içerisinde Eğer montaj yapılan yedek parçada arıza çıkar ise ücretsiz olarak yedek parçanız montaj yapılarak size teslim edilir.. Ve takılan yedek parça için bir yıl arıza garantisi vermektedir. Saha ekibimiz ise haftanın 7 günü sabah 07 akşam 22 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Zeytinburnu Vaillant Servisi

Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır. Ayrıca yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da çalışmaktayız. Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır. Resmi bayramlarda da çalışıyoruz. Servisimiz Resmi ve Dini Bayramlarda ayrıca yeni yılın ilk günü de 7/24 Hizmet vermektedir..