Şişli Vaillant Kombi Klima Servisi

Şişli Vaillant Kombi Klima Servisi
December 22, 2009

Şişli Vaillant Klima Servisi

Fakat farklı bir parçada arıza meydana geldi Şişli Vaillant Servisi ise ücretli olarak servis hizmeti verilmektedir.. Kombiniz size teslim edildiğinde teknik ekibimiz tarafından bir servis formu bırakılarak daha sonra aynı problemi yaşarsınız servis formu üzerindeki numaradan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teknik ekibimiz atölyeye gönderilen kombinin sizlere teslimi ile ilgili olarak bir zaman bilgisi verecektir. Eğer Vaillant kombiniz bir yedek parça problemi yaşamış ve servisimiz gelerek yedek parçanız değiştirilmiş ise, değiştirilen yedek parça için 1 yıl arızalanma ama garantisi veriyoruz. Servis hizmeti aldığınız tarihten itibaren bir yıl içerisinde aynı yedek parça ile ilgili problem yaşarsanız ücretsiz olarak bizi arayarak servis hizmetiniz gerçekleştirilir. Bu zaman süresi içerisinde kombiniz yapılarak ardından test işlemleri gerçekleştirilir kombi Montaj yapılır duruma geldiğinde Size verilen sürede kombi montajı yapılır ve kombiniz çalışır durumda sizlere teslim edilir.

Şişli Vaillant Servisi

Vaillant klimalar özellikle yaz aylarında girmeden önce klima bakımı yaptırılarak Yaz ayları ortasında arızaya neden olmaması için ön alma çalışması yapılır. Bazı durumlarda klimaların yeterli soğuğu sağlam olması durumlarında ise klimaların gerekli gazlarının miktarının az olduğu ve gaz basım işlemi ihtiyacı olduğu anlaşılır. Vaillant klimaların bakımı yapılması ile birlikte klimalar ortama toz ve bakteri gibi sağlık koşullarını zorlayan unsurlardan arındırılır. Vaillant klimalar için gaz basım işlemi de servisimiz tarafından gerçekleştirilir.. Vaillant klimalar için yapılan bakım Ayrıca hijyen açısından klimaların sağlıklı bir ortamda çalışmasını sağlayan unsurlardandır.

Şişli Vaillant Servisi

Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır. Ayrıca yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da çalışmaktayız.. Resmi bayramlarda da çalışıyoruz. Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır. Servisimizde Vaillant kombilerin bakımı onarımı tamiri montajı gibi bir çok hizmet verilmektedir. Şişli Vaillant servisi tel no 0506 020 30 48 olarak İstanbul ili Şişli ilçesi mahallelerinde hizmet vermekteyiz. Vaillant kombilerde meydana gelen arızaları gidermek açısından servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Şişli Vaillant Klima Servisi

Bu tür durumlarda Vaillant kombiler evinizden sökülerek atölyemize getirilir ve burada Vaillant kombinin arızası ile ilgili çalışmalar başlar.. Teknik ekibimiz evinize geldiğinde Öncelikle sizlerin şikayetlerini varsa kombi arıza kodunu ne olduğu. Bu işlemin ardından kombiniz açılarak gerekli işlemler yapılmak üzere teknik ekibimiz çalışmaya başlar. İstediğiniz servis hizmeti ile ilgili gerekli bilgileri sizden alırlar. Normal kombiler ya da Yoğuşmalı kombiler için arıza istekleriniz teknik ekibimiz tarafından giderilir. Bazı durumlarda Vaillant kombilerin testlerinin yapılması ve bu testlerin ardından evinize getirilerek kurulması gerekebilir.

Şişli Vaillant Klima Servisi

Tüm bu bilgiler alındıktan sonra teknik ekibimiz servis bilgilerini sistem haberdar edilir. Öncelikle müşteri temsilciniz istediğiniz servis için İsim soyisim telefon adres bilgilerinizi alır. Sahadaki teknik ekibimiz bu bilgilere istinaden Öncelikle evinize gelmeden önce verdiğiniz telefon numarası üzerinden sizi arayarak evinizin müsait olup olmadığı gelinecek süre ile ilgili bilgi verir sizden müsait olup olmadığınız bilgisini alır. Eğer evinizde müsait iseniz ustalarımız en geç Yarım saat 45 dakika içerisinde evinize gelerek servis hizmeti verirler. . Şişli Vaillant servisini aradıktan sonra ve servis açma işlemi gerçekleştirdikten sonra yaşanılan süreç kısaca şöyledir. Bu bilgilerle birlikte Vaillant kombinizi de veya Vaillant klimanız da nasıl bir problem yaşadığınız ile ilgili olarak müşteri temsilcimiz ek bilgileri sahadaki teknik ekibimize ulaştırmak için not olarak servis bilgisini ekler.

Şişli Vaillant Servisi

Sahada bulunan teknik ekibimiz ise yılın 365 günü resmi tatiller Ramazan Bayramı kurban bayramı gibi dini tatiller yılbaşı gibi özel tatillerde dahi sabah 7 ile 22 saatleri arasında sahada sizlere teknik ekibimiz hizmet vermektedir.. Daha sonrasında genişleme Kanka dediğimiz bölüm kontrol edilir. Kombi elektrik hatlarında Herhangi bir problem yoksa kombilerin baca fanı kontrol edilir ve temizlenir. kombi servisi Hizmetlerimiz kombi servisi Hizmetlerimiz petek temizliği kombi arıza kombi bakımı Son olarak da kalorifer dönüş hattında bulunan filtrenin temizlenmesi işlemi gerçekleştirilir. Şişli Vaillant Servisi çalışma saatleri Şişli Vaillant Servisi çalışma saatlerimiz 7/24 müşteri desteği ile telefon karşısında müşteri temsilcimiz size hizmet vermek için beklemektedir. Son kontroller yapılarak kombi bakımı gerçekleştirilir.