Vaillant Servis Büyükçekmece Telefon

Vaillant Servis Büyükçekmece Telefon
December 22, 2009

Vaillant Büyükçekmece Servis Telefon

Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın Büyükçekmece Vaillant Servisi 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır. Resmi bayramlarda da çalışıyoruz. Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır. Ayrıca yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da çalışmaktayız. Servisimiz Resmi ve Dini Bayramlarda ayrıca yeni yılın ilk günü de 7/24 Hizmet vermektedir..

vaillant kombi ariza isiklari

Petekler yeterince sıcak değil ise petekler içerisinde çeşitli tortular oluşmuş demektir. Sizin için bir tercih müşteri temsilcimiz tarafından size sunulur. Kombi petekleri tıkanır Bu sebeple yeterli ısı yayamaz. Eriyen kirli tortular akan sıvı içerisinde dağılarak sıvı ile birlikte petek temizliği yapılırken boşalttığımız tuvalet veya banyo giderine yollanır. Bu kimyasal sıvı petekleri ulaştığında Petek içerisinde bulunan tortuları eritir. Peteklerin içi temizlenir.. Petek temizliği iki çeşittir. İşte Bu sebeple peteklerinde her 2 yılda bir temizlenmesi gerekir. Eğer telefon eder ve petek temizliği hizmeti isterseniz. Bu tercihlerden birincisi Kombi üzerinden hava basılarak kombinizin peteklere giden borular üzerinden ilaçlı su dediğimiz Aslında peteklerin içerisinde bulunan tortuları eriten ve yok eden bir kimyasal sıvı gönderilir. Bu iki seçeneği de servisimiz size sunmaktadır.

vaillant kombi arızaları nelerdir

Vaillant kombilerde çeşitli arızalar meydana gelir işte bunlardan bir kaçını sizlerle paylaşacağız. Kombi bakımınızı her yıl düzenli olarak yaptırırsanız kombiniz daha iyi çalışır. Bu nedenle kombi bakımınızı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Daha az arızaya geçer. Öncelikle Bakımı yapılmayan kombiler bakımı bakımı yapılmış olan kombilere nazaran daha fazla arıza verir. Kombinin bakımı Bu neden ile önemlidir..

Büyükçekmece Vaillant Kombi Servisi Telefon

Ekip arkadaşlarımızın sizden daha önce servis araştırmaları durumları nedeniyle öncelikli servislerini bitirmeleri gerekir. Ayrıca Büyükçekmece Vaillant yetkili servisi değiliz. Servisimiz aynı gün içerisinde gerçekleşecektir. Ya da Vaillant kombinizin garantisi varken Garanti’nin bozulmasını kabullenir iseniz servisimiz size hizmet verebilir. Fakat bazı durumlarda servisin aynı gün açılması fakat saati geç olması nedeniyle Örneğin akşam 9 gibi açtığınız servis ertesi güne sarkabilir. Büyükçekmece Vaillant teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz. Vaillant kombi arızalarında müdahale edebiliyor olmamız için kombinizin garantisinin dolmuş olması gerekir. Ekibimiz müşteri temsilcimizle görüştükten sonra size herhangi süre veremez. Daha önceki servis hizmeti biter ise size en kısa sürede ekip arkadaşlarımız ulaşırlar..

Büyükçekmece Vaillant Servisi

Büyükşehir Vaillant Servisi olarak servis ücretimiz bulunmaktadır. Servis ücretini ne kadar olduğu müşteri temsilcimizle yaptığınız görüşmede size aktarılacaktır. Büyükçekmece ilçemizde bütün mahallelerde hizmet vermekteyiz. Büyükçekmece ilçesi mahallelerinde verilen bu hizmet telefon numaramız üzerinden iletişime geçirerek alınabilir. Kombi peteklere sıcak su gitmemesi. Vaillant kombi Su doldurma vanasının bozulması arızaya geçmesi. Kombi elektronik kartın bozulması, eşanjörün gerekli görevini yapmaması. . Çeşitli arızalar olabilir. Kombi bozulması arızalanması Tamir ihtiyacı bu tür durumlarda servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Kombi anakartında meydana gelen böceklenme.

vaillant kombi arızaları nelerdir

Büyükçekmece Vaillant Servisi olarak çalışma saatlerimiz iki aşamada bulunmaktadır. Kombi arızası ve klima arızasında 1 yıl servis garantisi veren servistir. Kombi arızası ve klima arızasında 1 yıl servis garantisi v.eriyoruz Ustalarımız ise yılın 365 günü tatil günü ayırt etmeksizin çalışmaktadır. Telefon desteğimiz 7/24 yılın 365 günü resmi bayramlar dahil yılbaşı dini bayramlarda da çalışmaktayız. Ustalarımızın çalışma saatleri ise sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadırlar..